POKÓJ I DOBRO !

rozpoczęcie: 22.09.2018r. 21.37

zakończenie: 23.09.2018r. 21.37

· CZUWANIE W KAPLICY CUDOWNEGO OBRAZU MATKI BOŻEJ NA JASNEJ GÓRZE

Zmień język

· CZUWANIE W KAPLICY CUDOWNEGO OBRAZU MATKI BOŻEJ NA JASNEJ GÓRZE

"Z Maryją i Ojcem Pio Czyścimy Czyściec" rozpocznie się od nocnego Czuwania w kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze 22 września o godzinie 21.37.

Z radością informujemy, że Patronat Honorowy nad nocnym Czuwaniem objął Jego Ekscelencja Najdostojniejszy Ksiądz Arcybiskup Wacław Depo - serdeczne Bóg zapłać pasterskie błogosławieństwo!

Nasze podziękowania kierujemy do Czcigodnych Ojców Paulinów za życzliwość i pomoc w organizowaniu nocnego Czuwania.

Poniżej przedstawiamy Program nocnego Czuwania z duchowej stolicy Polski oraz dodatkowe informacje.

Transmisja na żywo z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze umożliwi wszystkim wiernym w Polsce i na świecie dołączenie do wspólnej modlitwy, dokładnie w 50 rocznicę przejścia św. Ojca Pio do domu Ojca.

Św. Jan Paweł II w pierwszych dniach Stanu Wojennego jako znak solidarności z Polakami symbolicznie zapalił świecę w oknie apartamentu papieskiego, która była widoczna z placu św. Piotra.

Wszystkie te osoby, które dołączą modlitewnie do Czuwania w swoich domach, łaskawie prosimy o zapalnie symbolicznej świecy w oknach domów, jako znak naszej modlitewnej pomocy duszom w czyśćcu cierpiącym.

W tą wyjątkową noc łączyć się będzie duchowo z Jasną Górą ponad 370 Grup Modlitwy Ojca Pio w Polsce, a także ponad 2000 oddziałów diecezjalnych Akcji Katolickiej w Polsce, zachęcamy do przybycia na spotkania tych wspólnot, mając jednakże na uwadze, że wkrótce do CZYSZCZENIA CZYŚĆCA dołączą inne grupy apostolskie i duszpasterskie.

Poprzez wstawiennictwo Maryi i Świętego Ojca Pio wypraszajmy u dobrego Pana Boga miłosierdzie dla cierpiących w czyśćcu.